Strefa klubowa

Składki członkowskie

Wysokość składki członkowskiej w Klubie Sportowym Stoczniowiec Płock przyjęte Uchwałą Zarządu Nr 3/2018 z dnia 20.06.2018 r.

Zarząd uchwalił wysokość stawki:

a) Trampkarz U-15 składka członkowska w wysokości 70 zł
b) Młodzik U-13 składka członkowska w wysokości 100 zł
c) Orlik U-11 składka członkowska w wysokości 100 zł
d) Żacy U-9 składka członkowska w wysokości 100 zł

Prosimy o wpłacanie należności przelewem do 10-tego dnia każdego miesiąca z wyłączeniem miesiąca lipca.

Składki członkowskie w całości przeznaczane są na działalność statutową Klubu, z tego powodu prosimy o zachowanie terminu wpłat.

Z piłkarskim pozdrowieniem,

Zarząd Klubu Sportowego Stoczniowiec Płock

Dane do przelewu:

Klub Sportowy Stoczniowiec Płock
ul. Kolejowa 3
09-402 Płock

Santander: 58 1090 1333 0000 0000 3300 9066
z dopiskiem: składka członkowska za m-c Imię i Nazwisko, rocznik zawodnika.

Można wpłacać z wielokrotnioną składkę członkowską, która zostanie rozłożona na przyszłe miesiące.

Kontakt w sprawie składek członkowskich - Marcin Flak 510 198 528

Patroni medialni