Strefa klubowa

Liga Okręgowa Seniorzy 2019/2020 Seniorzy
1 Kolejka 17-08-2019 00:00 Błękitni Gąbin 2 : 1 Pogoń Słupia
  17-08-2019 11:00 Skra Drobin 4 : 2 Unia Czermno
  17-08-2019 11:00 Mazur Gostynin 6 : 1 Unia Iłów
  17-08-2019 11:00 Skrwa Łukomie 1 : 1 Amator Maszewo
  17-08-2019 17:00 Stoczniowiec Płock 1 : 2 Delta Słupno
  18-08-2019 15:00 Bzura Chodaków 3 : 2 Kasztelan Sierpc
  18-08-2019 18:00 Orzeł Goleszyn 3 : 5 Zryw Bielsk

2 Kolejka 24-08-2019 12:00 Delta Słupno 3 : 1 Skrwa Łukomie
  24-08-2019 17:00 Zryw Bielsk 1 : 1 Kasztelan Sierpc
  25-08-2019 11:00 Amator Maszewo 6 : 0 Skra Drobin
  25-08-2019 15:00 Bzura Chodaków 2 : 1 Błękitni Gąbin
  25-08-2019 17:00 Unia Czermno 0 : 1 Orzeł Goleszyn
  25-08-2019 17:30 Pogoń Słupia 2 : 4 Mazur Gostynin
  28-08-2019 19:30 Stoczniowiec Płock 3 : 1 Unia Iłów

3 Kolejka 31-08-2019 00:00 Błękitni Gąbin 1 : 2 Kasztelan Sierpc
  31-08-2019 11:00 Orzeł Goleszyn 4 : 1 Amator Maszewo
  31-08-2019 11:00 Mazur Gostynin 1 : 4 Bzura Chodaków
  31-08-2019 11:00 Skra Drobin 4 : 3 Delta Słupno
  31-08-2019 17:00 Zryw Bielsk 4 : 0 Unia Czermno
  31-08-2019 17:00 Stoczniowiec Płock 11 : 1 Pogoń Słupia
  01-09-2019 11:00 Skrwa Łukomie 1 : 6 Unia Iłów

4 kolejka 07-09-2019 00:00 Błękitni Gąbin 2 : 1 Mazur Gostynin
  07-09-2019 00:00 Kasztelan Sierpc 6 : 0 Unia Czermno
  07-09-2019 00:00 Delta Słupno 1 : 4 Orzeł Goleszyn
  07-09-2019 00:00 Unia Iłów 1 : 5 Skra Drobin
  08-09-2019 00:00 Pogoń Słupia 0 : 3 Skrwa Łukomie
  08-09-2019 15:00 Bzura Chodaków 0 : 3 Stoczniowiec Płock

5 kolejka 13-09-2019 00:00 Amator Maszewo 2 : 3 Unia Czermno
  14-09-2019 00:00 Mazur Gostynin 0 : 4 Kasztelan Sierpc
  14-09-2019 00:00 Zryw Bielsk 1 : 4 Delta Słupno
  14-09-2019 00:00 Orzeł Goleszyn 6 : 3 Unia Iłów
  14-09-2019 16:30 Stoczniowiec Płock 2 : 0 Błękitni Gąbin
  15-09-2019 00:00 Skrwa Łukomie 0 : 4 Bzura Chodaków

4 kolejka 18-09-2019 00:00 Amator Maszewo 6 : 2 Zryw Bielsk

6 kolejka 21-09-2019 00:00 Unia Iłów 1 : 3 Zryw Bielsk
  21-09-2019 00:00 Błękitni Gąbin 1 : 2 Skrwa Łukomie
  21-09-2019 00:00 Kasztelan Sierpc 6 : 1 Amator Maszewo
  21-09-2019 00:00 Delta Słupno 3 : 3 Unia Czermno
  21-09-2019 11:00 Mazur Gostynin 2 : 4 Stoczniowiec Płock
  22-09-2019 00:00 Bzura Chodaków 2 : 3 Skra Drobin
  22-09-2019 00:00 Pogoń Słupia 1 : 3 Orzeł Goleszyn

7 kolejka 28-09-2019 00:00 Zryw Bielsk 1 : 3 Pogoń Słupia
  28-09-2019 00:00 Amator Maszewo 2 : 3 Delta Słupno
  28-09-2019 00:00 Skra Drobin 4 : 3 Błękitni Gąbin
  28-09-2019 00:00 Orzeł Goleszyn 1 : 1 Bzura Chodaków
  28-09-2019 11:00 Stoczniowiec Płock 0 : 2 Kasztelan Sierpc
  29-09-2019 00:00 Skrwa Łukomie 0 : 2 Mazur Gostynin
  29-09-2019 00:00 Unia Czermno 3 : 1 Unia Iłów

8 kolejka 05-10-2019 00:00 Kasztelan Sierpc 0 : 1 Delta Słupno
  05-10-2019 00:00 Mazur Gostynin 5 : 4 Skra Drobin
  05-10-2019 00:00 Unia Iłów 1 : 4 Amator Maszewo
  05-10-2019 00:00 Pogoń Słupia 3 : 3 Unia Czermno
  05-10-2019 00:00 Bzura Chodaków 1 : 2 Zryw Bielsk
  05-10-2019 00:00 Błękitni Gąbin 1 : 0 Orzeł Goleszyn
  05-10-2019 15:30 Stoczniowiec Płock 9 : 0 Skrwa Łukomie

9 kolejka 12-10-2019 00:00 Zryw Bielsk 2 : 2 Błękitni Gąbin
  12-10-2019 00:00 Amator Maszewo 1 : 1 Pogoń Słupia
  12-10-2019 00:00 Orzeł Goleszyn 5 : 3 Mazur Gostynin
  12-10-2019 12:00 Skra Drobin 3 : 0 Stoczniowiec Płock
  13-10-2019 00:00 Delta Słupno 1 : 2 Unia Iłów
  13-10-2019 00:00 Skrwa Łukomie 0 : 5 Kasztelan Sierpc
  13-10-2019 00:00 Unia Czermno 3 : 0 Bzura Chodaków

10 kolejka 19-10-2019 00:00 Kasztelan Sierpc 5 : 2 Unia Iłów
  19-10-2019 00:00 Błękitni Gąbin 2 : 2 Unia Czermno
  19-10-2019 00:00 Mazur Gostynin 4 : 3 Zryw Bielsk
  19-10-2019 15:00 Stoczniowiec Płock 1 : 1 Orzeł Goleszyn
  20-10-2019 00:00 Pogoń Słupia 2 : 4 Delta Słupno
  20-10-2019 00:00 Bzura Chodaków 1 : 1 Amator Maszewo
  20-10-2019 00:00 Skrwa Łukomie 2 : 7 Skra Drobin

11 kolejka 26-10-2019 00:00 Skra Drobin 4 : 6 Kasztelan Sierpc
  26-10-2019 00:00 Delta Słupno 0 : 1 Bzura Chodaków
  26-10-2019 00:00 Orzeł Goleszyn 2 : 0 Skrwa Łukomie
  26-10-2019 00:00 Unia Iłów 2 : 4 Pogoń Słupia
  26-10-2019 00:00 Amator Maszewo 9 : 1 Błękitni Gąbin
  26-10-2019 13:30 Zryw Bielsk 4 : 1 Stoczniowiec Płock
  27-10-2019 00:00 Unia Czermno 1 : 1 Mazur Gostynin

12 kolejka 02-11-2019 00:00 Błękitni Gąbin 2 : 2 Delta Słupno
  02-11-2019 00:00 Mazur Gostynin 1 : 1 Amator Maszewo
  02-11-2019 00:00 Kasztelan Sierpc 14 : 1 Pogoń Słupia
  02-11-2019 00:00 Skra Drobin 2 : 3 Orzeł Goleszyn
  02-11-2019 13:30 Stoczniowiec Płock 0 : 2 Unia Czermno
  03-11-2019 00:00 Bzura Chodaków 2 : 0 Unia Iłów
  03-11-2019 00:00 Skrwa Łukomie 1 : 4 Zryw Bielsk

13 Kolejka 09-11-2019 00:00 Delta Słupno 0 : 2 Mazur Gostynin
  09-11-2019 00:00 Unia Iłów 1 : 2 Błękitni Gąbin
  09-11-2019 00:00 Orzeł Goleszyn 1 : 0 Kasztelan Sierpc
  09-11-2019 00:00 Zryw Bielsk 0 : 1 Skra Drobin
  10-11-2019 00:00 Unia Czermno 1 : 3 Skrwa Łukomie
  10-11-2019 00:00 Pogoń Słupia 1 : 5 Bzura Chodaków
  10-11-2019 13:30 Amator Maszewo 6 : 0 Stoczniowiec Płock

5 kolejka 16-11-2019 00:00 Skra Drobin - : - Pogoń Słupia

Partnerzy

Patroni medialni

  • Tygodnik Płocki
  • Portal Plock
  • RPL FM
  • PetroNews
domofony
Wszelkie prawa zastrzeżona © 2013 KS Stoczniowiec Płock. Projekt i wykonanie: HEDEA.pl

Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w pamięci Twojego urządzenia. Zobacz szczegółowe informacje jak zarządzać plikami cookies przy użyciu swojej przeglądarki internetowej. Polityka plików cookies.

pliki cookies z tej strony.