Strefa klubowa

Najnowsze informacje

Start zgarnia trzy punkty

tn IMG 0300Mecz kończący rundę jesienną nie wypadł w naszym wykonaniu najlepiej. Po trzech zwycięstwach z rzędu przegrywamy u siebie ze Startem Proboszczewice 4:1. Bolesna porażka z beniaminkiem LO zatrzymuje nas w dolnych rejonach tabeli. Natomiast juniorzy płockiego Stoczniowca po zwycięstwie 4:1 nad rówieśnikami z Proboszczewic objęli samodzielne prowadzenie w swojej lidze.

Przez większą część pierwszej połowy to żeglarze kontrolowali wydarzenia na boisku i nic nie zapowaiadało porażki. Jednak nie byli w stanie przebić się przez defensywnie grającą drużnę Startu. W raz z upływem czasu coraz śmielej poczynali sobie goście, a efektem tego była bramka strzelona w 30min. Odpowiedź mogła być natychmiastowa, ale strzał głową Tomka Branieckiego po rzucie rożnym zatrzymał się na poprzeczce. Wyrównanie padło 10 minut później, a strzelcem wyrównującej bramki był najskuteczniejszy snajper płocczan Emil Pniewski. Do przerwy 1:1.
Po zmianie stron drużyna z Proboszczewic zaskoczyła żeglarzy szybko strzelając bramkę. W poczynania Stoczniowca wdarła się nerwowość, niedokładność, a z odważniejszej gry nic nie wynikało. Uskrzydleni takim rozwojem sytuacji goście skrzętnie to wykorzystali strzelając kolejne bramki.

Następne spotkanie zagramy 16.11.2013r.(sobota) o godz. 11.00, a naszym przeciwnikiem będzie były czwartoligowiec Kasztelan Sierpc.

Skład: Mańkowski - Obojski(Mossakowski), Braniecki, Piórkowski, D.Sutkowski  - Kaczmarek(Wiśniewski), Żebrowski, Skierkowski, Kostun(P.Sutkowski) - Pniewski, Kotkiewicz