Strefa klubowa

Najnowsze informacje

Zapowiedź weekendu 5-6 listopada: Starcie sąsiadów w lidze trampkarzy

DSC 0009

Ligowe granie w 2022 roku powoli dobiega końca. W ten weekend zobaczymy mecze sześciu naszych roczników, w tym ostatnie spotkanie w lidze wojewódzkiej drużyny trampkarza U-15, która na swoim obiekcie podejmie sąsiadujący w tabeli APN Olimp Ciechanów.


Dla drużyny Stoczniowca występującej w lidze C1 niedzielne spotkanie będzie ostatnim meczem w tym sezonie i zarazem pożegnaniem z ligą wojewódzką. Co prawda, najbliższa kolejka jest przedostatnią, ale nasi zawodnicy mecz 14. kolejki rozegrali awansem w środku tygodnia. Obecnie młodzi Żeglarze plasują się na szóstej pozycji w tabeli, a w dotychczasowych 13 spotkaniach uzbierali dziewięć punktów. Na ten wynik złożyły się dwa zwycięstwa i trzy remisy. Nasi zawodnicy byli w stanie wygrać z Huraganem Wołomin i Białymi Orłami, a zremisowali chociażby z Walecznymi Olszewo-Borki, którzy walczą jeszcze o miejsce na podium. Podopieczni Adama Blidzewskiego w dotychczasowych meczach strzelili 18 bramek, tracąc w tym czasie 34 gole.

"Olimpijczycy" znajdują się jedną lokatę niżej, a w swoim dorobku uzbierali sześć oczek, czyli o trzy mniej, niż nasza drużyna. Udało im się to, dzięki trzem remisom i zwycięstwu. Ich bilans bramkowy jest jednak dużo gorszy, niż Stoczniowca. W 12 meczach ciechanowianie zdołali zdobyć 13 bramek, a stracili aż 47. Ostatnie trzy spotkania najbliżśzych rywali płocczan to trzy wysokie porażki: kolejno 0:6 z Legią Soccer Schools Warszawa, 0:6 z PWKS-em Huragan Wołomin i 1:5 z Walecznymi.

W pierwszej części sezonu Olimp mierzył się już ze Stocznią. Wówczas, w Ciechanowie, padł wynik remisowy, a zebrani kibice mogli obejrzeć cztery bramki. Jaki wynik padnie tym razem? Warto pojawić się na obiekcie przy Kolejowej 3 osobiście i podziękować naszym zawodnikom za walkę przez całą rundę. Pierwszy gwizdek sędziego w niedzielę, 6 listopada, o godzinie 10:00. Zachęcamy też do kibicowania naszym pozostałym drużynom!

Kalendarz weekendowych meczów:

I liga okręgowa B1 Junior Młodszy U-17

Stoczniowiec Płock - Orzeł Goleszyn - 5.11, godz. 14:30

I liga wojewódzka C1 Trampkarz U-15

Stoczniowiec Płock - APN Olimp Ciechanów - 6.11, godz. 10:00

I liga wojewódzka C2 Trampkarz U-14

Stoczniowiec Płock - MKS Marcovia Marki - 5.11, godz. 11:00

I liga okręgowa D1 Młodzik U-13

Błyskawica Lucień - Stoczniowiec Płock - 5.11, godz. 10:00

I liga okręgowa D2 Młodzik U-12

SSM Wisła Płock - Stoczniowiec I Płock - 5.11, godz. 10:00

II liga okręgowa D2 Młodzik U-12

Szopen Sanniki - Stoczniowiec II Płock - 5.11, godz. 11:00

Płocka Liga Orlik U-10 (balon na Wiśle)

Stoczniowiec Płock - Polonia Radzanowo - 5.11, godz. 13:00
Sparta Miszewo - Stoczniowiec Płock - 5.11, godz. 14:00
Mazur Gostynin - Stoczniowiec Płock - 5.11, godz. 15:00
Stoczniowiec Płock - Błękitni Gąbin - 5.11, godz. 16:00

Płocka Liga Żak U-9 (balon na Wiśle)

SSM I Wisła Płock - Stoczniowiec Płock - 5.11, godz. 9:20
Stoczniwoiec Płock - Kasztelan Sierpc - 5.11, godz. 10:00
Orkan Sochaczew - Stoczniowiec Płock - 5.11, godz. 10:20

Płocka Liga Żak U-8 (balon na Wiśle)

SSM I Wisła Płock - Stoczniowiec Płock - 6.11, godz. 9:00
Stoczniowiec Płock - SSM III Wisła Płock - 6.11, godz. 9:15
Stoczniowiec Płock - Pegaz Drobin - 6.11, godz. 10:15

Partnerzy

Patroni medialni

  • Tygodnik Płocki
  • Portal Plock
  • RPL FM
  • PetroNews
domofony
Wszelkie prawa zastrzeżona © 2013 KS Stoczniowiec Płock. Projekt i wykonanie: HEDEA.pl

Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w pamięci Twojego urządzenia. Zobacz szczegółowe informacje jak zarządzać plikami cookies przy użyciu swojej przeglądarki internetowej. Polityka plików cookies.

pliki cookies z tej strony.