Strefa klubowa

Najnowsze informacje

Trzecie miejsce Stoczniowca w Diamentach Mazowsza

DSC 0999

19 października na naszych obiektach odbył się turniej piłkarski Diamenty Mazowsza dla zawodników z rocznika 2012. Stocznioiwec Płock wystawił dwie drużyny, a jedna z nich zdobyła trzecie miejsce.

W środę, 19 października, na obiekcie Stoczniowca Płock odbywała się rywalizacja w ramach turnieju "Diamenty Mazowsza". 15 zespołów zostało podzielonych na trzy pięciozespołowe grupy. Pierwsze drużyny z każdej grupy, a także jedna druga - z najlepszym bilansem - awansowały do półfinałów. Stocznia wystawiła w turnieju dwa swoje zespoły.

SSM I Wisła Płock

Ostatecznie do fazy pucharowej awansowały zespoły Stoczniowca Płock, SSM Wisły Płock, Pegaza Drobin i CSP Rybno. Młodzi "Żeglarze" w półfinale zmierzyli się z Wisłą. Popularni Nafciarze pokonali nasz zespół i finalne wygrali cały turniej, w finale będąc lepszymi od Pegaza Drobin. W meczu o najniższy stopień podium nasi zawodnicy wygrali natomiast z CSP Rybno. Dwie najlepsze drużyny awansowały do turnieju finałowego, który zostanie rozegrany w Warszawie. Dziękujemy wszystkim za sportową rywalizację i masę pozytywnych emocji!

Fotorelację z turnieju znajdziecietutaj.