Strefa klubowa

Najnowsze informacje

Zapowiedź weekendu 16-18 września: Derby Płocka Młodzików!

DSCN4551

W ten weekend odbędzie się sześć ligowych meczów naszych drużyn młodzieżowych. Najbardziej emocjonująco zapowiada się starcie młodzików U-12, w którym zobaczymy derby Płocka.Derbowe spotkania zawsze wyzwalają więcej emocji, a zawodnicy chcą pokazać się z jak najlepszej strony i udowodnić, że to oni są w tym momencie najlepsi w mieście. Nie inaczej jest również w drużynach młodzieżowych, a okazję do śledzenia takiej rywalizacji będziemy mieli już w sobotę o godzinie 10:00 na stadionie przy ulicy Kolejowej 3. W ramach 7. kolejki Ligi Okręgowej D2, staną przeciwko sobie młodzicy Stoczniowca i Wisły Płock.

Nasza drużyna jest w tym momencie liderem tabeli grupy niebieskiej, a w dotychczasowych sześciu spotkaniach nie odniosła żadnej porażki, wygrywając pięć spotkań i jedno remisując. 16 punktów, to wynik godny podziwu, tym bardziej, jeśli weźmiemy pod uwagę bilans bramkowy. Zawodnicy zdobyli aż 32 bramki, tracąc przy tym tylko sześć goli. Wisła natomiast znajduje się obecnie w połowie stawki, ale ma do rozegrania jeszcze dwa zaległe spotkania. W czterech dotychczasowych meczach młodzi Nafciarze odnieśli zwycięstwo, remis i dwie porażki, ale warto zaznaczyć, że jedna z przegranych - z Mazurem Gostynin - to efekt walkowera. Na boisku lepsi byli nasi najbliżsi rywale. 

Mecz zapowiada się zatem o tyle ciekawie, że jeśli Wisła chce gonić czołówkę tabeli, nie może sobie pozwolić na kolejne potknięcia. Stoczniowiec natomiast na razie radzi sobie niemal bezbłędnie i na pewno zrobi wszystko, by pozostać na szczycie, a w przypadku wygranej, odskoczy drugiemu w tabeli Pegazowi Drobin na trzy "oczka". Kibice, zapraszamy Was na to spotkanie! Przyjdźcie na nasz stadion i wesprzyjcie naszych młodych zawodników w derbach Płocka! Początek meczu 17 września o godzinie 10:00! Oczywiście zachęcamy też, by stawić się na innych spotkaniach.

Kalendarz weekendowych meczów:

I liga okręgowa B1 Junior Młodszy U-17

Orzeł Goleszyn - Stoczniowiec Płock - 16.09, godz. 17:00

I liga wojewódzka C1 Trampkarz U-15

APN Olimp Ciechanów - Stoczniowiec Płock - 18.09, godz. 11:00

I liga wojewódzka C2 Trampkarz U-14

MKS Marcovia Marki - Stoczniowiec Płock -17.09, godz. 11:00

I liga okręgowa D1 Młodzik U-13

Stoczniowiec Płock - Błyskawica Lucień - 18.09, godz. 14:00

I liga okręgowa D2 Młodzik U-12

Stoczniowiec Płock - SSM Wisła Płock - 17.09, godz. 10:00

II liga okręgowa D2 Młodzik U-12


Stoczniowiec II Płock - Szopen Sanniki - 17.09, godz. 13:00

Płocka Liga Żak U-8

Stoczniowiec Płock - SSM III Wisła Płock - 18.09, godz. 9:00
SSM I Wisła Płock - Stoczniowiec Płock -  18.09, godz. 10:45
Stoczniowiec Płock - SSM II Wisła Płock -  18.09, godz. 11:45

Partnerzy

Patroni medialni

  • Tygodnik Płocki
  • Portal Plock
  • RPL FM
  • PetroNews
domofony
Wszelkie prawa zastrzeżona © 2013 KS Stoczniowiec Płock. Projekt i wykonanie: HEDEA.pl

Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w pamięci Twojego urządzenia. Zobacz szczegółowe informacje jak zarządzać plikami cookies przy użyciu swojej przeglądarki internetowej. Polityka plików cookies.

pliki cookies z tej strony.