Strefa klubowa

Najnowsze informacje

Sezon 2022/23 rozpoczęty

fota na strone

Wyniki grup młodzieżowych w pierwszych kolejkach ligowych:




I Liga Wojewódzka A2 Trampkarz U18

KS Delta Warszawa - Stoczniowiec Płock  1:4
Stoczniowiec Płock - UKS Unia Boryszew 3:1
UKS Varsovia Warszawa - Stoczniowiec Płock 8:0
1 Kolejka 21-08-2022 00:00 KS Delta Warszawa U-18 1 : 4 Stoczniowiec Płock U-18

3 Kolejka 23-08-2022 19:15 Stoczniowiec Płock U-18 3 : 1 UKS Unia Boryszew U-18

2 Kolejka 27-08-2022 11:00 UKS Varsovia U-18 8 : 0 Stoczniowiec Płock U-18
28-08-2022 14:30 UKS Unia Boryszew U-18 1 : 3 KS Delta Warszawa U-18

I Liga Okręgowa B1 Trampkarz U17
Stoczniowiec Płock - LKS Wicher Cieszewo 7:0
Sparta Mochowo - Stoczniowiec Płock 3:8
Stoczniowiec Płock - Mazur Gostynin 3:1
1 Kolejka 13-08-2022 17:00 Stoczniowiec Płock U-17 7 : 0 LKS Wicher Cieszewo U-17
16-08-2022 18:00 Mazur Gostynin U-17 10 : 1 Orzeł Goleszyn U-17
16-08-2022 18:00 Szopen Sanniki U-17 0 : 9 Delta Słupno U-17

2 Kolejka 20-08-2022 00:00 Amator Maszewo U-17 5 : 5 Delta Słupno U-17
20-08-2022 00:00 Sparta Mochowo U-17 3 : 8 Stoczniowiec Płock U-17
20-08-2022 00:00 LKS Wicher Cieszewo U-17 3 : 1 Mazur Gostynin U-17
20-08-2022 00:00 Orzeł Goleszyn U-17 3 : 4 Szopen Sanniki U-17

3 Kolejka 24-08-2022 00:00 Delta Słupno U-17 9 : 0 Orzeł Goleszyn U-17
24-08-2022 00:00 Mazur Gostynin U-17 4 : 1 Sparta Mochowo U-17
24-08-2022 00:00 Szopen Sanniki U-17 0 : 4 LKS Wicher Cieszewo U-17

4 Kolejka 27-08-2022 00:00 LKS Wicher Cieszewo U-17 1 : 0 Delta Słupno U-17
27-08-2022 00:00 Amator Maszewo U-17 - : - Orzeł Goleszyn U-17
27-08-2022 16:30 Stoczniowiec Płock U-17 3 : 1 Mazur Gostynin U-17

I Liga Wojewódzka C1 Trampkarz U15
Legia Soccer Schools Warszawa - Stoczniowiec Płock 2:0
Stoczniowiec Płock - PWKS Huragan Wołomin 1:0
1 Kolejka 20-08-2022 00:00 MKS Polonia II Warszawa U-15 3 : 0 Białe Orły U-15
20-08-2022 00:00 PWKS Huragan Wołomin U-15 2 : 0 Waleczni Olszewo-Borki U-15
20-08-2022 00:00 APN Olimp Ciechanów U-15 2 : 3 Młode Orły Nad. Pułtusk U-15
21-08-2022 15:00 Legia Soccer Schools U-15 2 : 0 Stoczniowiec Płock U-15

2 Kolejka 27-08-2022 00:00 Białe Orły U-15 0 : 5 Legia Soccer Schools U-15
27-08-2022 00:00 Młode Orły Nad. Pułtusk U-15 3 : 1 Waleczni Olszewo-Borki U-15
27-08-2022 00:00 APN Olimp Ciechanów U-15 0 : 7 MKS Polonia II Warszawa U-15
28-08-2022 13:00 Stoczniowiec Płock U-15 1 : 0 PWKS Huragan Wołomin U-15

I Liga Wojewódzka C2 Trampkarz U14
Stoczniowiec Płock - Pegaz Drobin 9:0
AP Waleczni Olszewo-Borki - Stoczniowiec Płock 4:1
1 Kolejka 20-08-2022 00:00 Pegaz Drobin U-14 0 : 13 Waleczni Olszewo-Borki U-15
20-08-2022 00:00 AP Ciechanów U-14 0 : 1 Escola Varsovia II U-14
25-08-2022 15:00 MKS Marcovia Marki U-14 2 : 1 UKS Varsovia U-14

2 Kolejka 27-08-2022 00:00 UKS Varsovia U-14 4 : 2 Waleczni Olszewo-Borki U-15
27-08-2022 12:00 Stoczniowiec Płock U-14 9 : 0 Pegaz Drobin U-14
28-08-2022 18:00 Escola Varsovia II U-14 2 : 0 KS Drukarz Warszawa U-14

3 Kolejka 30-08-2022 15:00 Waleczni Olszewo-Borki U-15 4 : 1 Stoczniowiec Płock U-14

I Liga Okręgowa D1 Młodzik U-13
Pierwsze kolejki przełożone. Pierwszy mecz 1.09. o godz. 15:00 FEA Gostynin na wyjeździe.
1 Kolejka 12-08-2022 17:00 FEA Gostynin U-13 6 : 1 Kasztelan Sierpc U-13
13-08-2022 00:00 Błyskawica Lucień U-13 2 : 0 Sparta Płock U-13
13-08-2022 00:00 Delta Słupno U-13 10 : 1 Wisła Główina-Sobowo U-13

2 Kolejka 20-08-2022 00:00 Sparta Płock U-13 0 : 3 Kasztelan Sierpc U-13
20-08-2022 00:00 Wisła Główina-Sobowo U-13 3 : 4 FEA Gostynin U-13

3 Kolejka 24-08-2022 00:00 Delta Słupno U-13 6 : 3 Błyskawica Lucień U-13

4 Kolejka 27-08-2022 00:00 Błyskawica Lucień U-13 1 : 6 FEA Gostynin U-13
29-08-2022 18:00 Wisła Główina-Sobowo U-13 1 : 1 Sparta Płock U-13

I Liga Okręgowa D2 Młodzik U-12
Stoczniowiec I Płock - Świt Staroźreby 6:1
Stoczniowiec I Płock - Pegaz Drobin 4:4
Mazur Gostynin - Stoczniowiec I Płock 3:1
2 Kolejka 20-08-2022 00:00 SSM Wisła Płock U-12 0 : 3 Mazur Gostynin U-12
20-08-2022 00:00 Stoczniowiec I Płock U-12 6 : 1 Świt Staroźreby U-12
20-08-2022 00:00 Amator Maszewo U-12 4 : 1 Delta Słupno U-12

3 Kolejka 24-08-2022 00:00 Pegaz Drobin U-12 3 : 1 Amator Maszewo U-12
24-08-2022 00:00 Świt Staroźreby U-12 3 : 3 SSM Wisła Płock U-12

4 Kolejka 26-08-2022 20:45 Stoczniowiec I Płock U-12 4 : 4 Pegaz Drobin U-12
27-08-2022 00:00 Mazur Gostynin U-12 5 : 2 Świt Staroźreby U-12

1 Kolejka 29-08-2022 17:00 Świt Staroźreby U-12 2 : 2 Amator Maszewo U-12
30-08-2022 16:00 Delta Słupno U-12 0 : 2 Pegaz Drobin U-12
30-08-2022 18:00 Mazur Gostynin U-12 3 : 1 Stoczniowiec I Płock U-12

II Liga Okręgowa D2 Młodzik U-12
Zryw Bielsk - Stoczniowiec II Płock 1:8
Stoczniowiec II Płock - FEA Gostynin 5:1
Stoczniowiec II Płock - Błękitni Gąbin 3:0
1 Kolejka 13-08-2022 00:00 Zryw Bielsk U-12 1 : 8 Stoczniowiec II Płock U-12

2 Kolejka 20-08-2022 00:00 Stoczniowiec II Płock U-12 5 : 1 FEA Gostynin U-12
20-08-2022 00:00 Szopen Sanniki U-12 4 : 4 Zryw Bielsk U-12

3 Kolejka 24-08-2022 00:00 Zryw Bielsk U-12 - : - Sparta Płock U-12
24-08-2022 00:00 FEA Gostynin U-12 8 : 2 Szopen Sanniki U-12

4 Kolejka 27-08-2022 00:00 Zryw Bielsk U-12 0 : 7 FEA Gostynin U-12
28-08-2022 10:00 Stoczniowiec II Płock U-12 3 : 0 Błękitni Gąbin U-12

Partnerzy

Patroni medialni

  • Tygodnik Płocki
  • Portal Plock
  • RPL FM
  • PetroNews
domofony
Wszelkie prawa zastrzeżona © 2013 KS Stoczniowiec Płock. Projekt i wykonanie: HEDEA.pl

Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w pamięci Twojego urządzenia. Zobacz szczegółowe informacje jak zarządzać plikami cookies przy użyciu swojej przeglądarki internetowej. Polityka plików cookies.

pliki cookies z tej strony.