Strefa klubowa

Najnowsze informacje

Unia Warszawa - Stoczniowiec Płock 1:1

DSCN0746
Nasza drużyna w przeciągu całego sezonu zanotowała jak narazie dwa remisy....oba z drużyną Unii Warszawa. Niedzielne spotkanie lepiej rozpoczęli gospodarze, którzy starali się przejąć inicjatywę. Po jednym z rzutów wolnych w 21 minucie gry i uderzeniu głową Unia objęła prowadzenie. Takim wynikiem też zakończyła się pierwsza połowa spotkania. W drugiej odsłonie meczu spotkanie wyrównało się. Po godzinie gry mocne uderzenie Kustry z okolic 25 metra wylądowało na poprzeczce bramki gospodarzy.

Unia mogła podwyższyć prowadzenie na kwadrans przed końcem spotkania. Gospodarze wykonywali rzut karny, jednak świetną interwencją popisał się Adrian Tokarski i odbił uderzenie. Nasza drużyna dzielnie atakowała szukając bramki wyrównującej. Sztuka ta udała się w drugiej minucie doliczonego czasu gry. Skierkowski dośrodkował z lewego sektora boiska, a Kowalczyk świetnym uderzeniem głową doprowadził do remisu.

Unia Warszawa - Stoczniowiec Płock 1:1 (1:0)

Bramka: Przemysław Jakub Kowalczyk 90+2' (as.Skierkowski)

Skład: Tokarski - Gedek (75' Zimny), Orłowski, A.Bieńkowski, Iwase - Osmański, Koryto (66' Skierkowski) , Kustra, Dąbrowski, O.Bieńkowski (75' Dubiel) - Kowalczyk

W następnej kolejce zagramy u siebie z Ząbkovią Ząbki. Spotkanie zaplanowano na najbliższy piątek o godzinie 19:00.
Kolejka 22 09-04-2022 00:00 MKS Przasnysz 3 : 2 Narew 1962 Ostrołęka
09-04-2022 00:00 Hutnik Warszawa 1 : 2 MKS Wkra Żuromin
09-04-2022 00:00 AP Marcovia Marki 0 : 2 KS CK Troszyn
09-04-2022 00:00 KS Sokół Serock 4 : 1 PWKS Huragan Wołomin
09-04-2022 00:00 MKS Makowianka Maków Maz. 0 : 4 Escola Varsovia
09-04-2022 00:00 KS Drukarz Warszawa 3 : 5 MKS Mławianka Mława
09-04-2022 00:00 MKS Ząbkovia Ząbki 1 : 1 Wisła II Płock S.A.
10-04-2022 17:00 MUKS Unia Warszawa 1 : 1 Stoczniowiec Płock

I Liga Wojewódzka B1 Trampkarz U17
UKS Białe Orły WarszawaStoczniowiec Płock 7:0
Najbliższy mecz 14.04.2022 UKS Unia Boryszew godzina 15:30
4 Kolejka 09-04-2022 00:00 LKS Wicher Cieszewo U-17 0 : 3 MKS Mławianka Mława U-17

Stoczniowiec Płock - FEA Gostynin 1:1
Najbliższy mecz 12.04.2022 Delta Słupno godzina 17:00 oraz 14.04.2022 Kasztelan Sierpc godzina 17:00
4 Kolejka 09-04-2022 00:00 Wisła Główina-Sobowo U-12 1 : 7 Delta Słupno U-12
09-04-2022 00:00 Błyskawica Lucień U-12 0 : 20 SSM I Wisła Płock U-12
10-04-2022 14:30 Stoczniowiec Płock U-12 1 : 1 FEA Gostynin U-12