Strefa klubowa

Najnowsze informacje

Stoczniowiec Płock - Mławianka Mława 5:2

277578136 5105877289458497 1671742211133408707 n
Niedzielne popołudnie na długo zapadnie w pamięci kibiców naszej drużyny. Nasz zespół pokonał jednego z faworytów do awansu, prezentując przy tym miły dla oka, ofensywny futbol. Strzelanie rozpoczął Adrian Bieńkowski uderzeniem głową po dośrodkowaniu Kustry. Następnie w 23 minucie gry wychodzący na czystą pozycję Kamil Dąbrowski jest faulowany, obrońca gości otrzymuje czerwony kartonik, a sam poszkodowany świetnym uderzeniem z rzutu wolnego podwyższa wynik spotkania.

Kwadrans później Mławianka strzela kontaktową bramkę, jednak szybko odpowiada Kowalczyk i do przerwy prowadzimy 3:1.
W drugiej odsłonie spotkania do siatki gości trafiają jeszcze Piotr Majchrzak i ponownie Kowalczyk. Goście w końcówce zdobywają jeszcze drugiego gola i spotkanie kończy się trzybramkowym zwycięstwem Stoczniowca, a trzeba dodać, że w przekroju całego spotkania mieliśmy jeszcze m.in. fantastyczne uderzenie Kamila Dąbrowskiego z przewrotki z okolic 16 metra, które zatrzymało się na poprzeczce przyjezdnych, strzał Kowalczyka w słupek czy kilka dobrych interwencji bramkarza z Mławy.

Stoczniowiec Płock - Mławianka Mława 5:2 (3:1)

Bramki:
Kowalczyk x2, A.Bieńkowski, Dąbrowski, Majchrzak

Skład: Tokarski - Gedek (86' Lewandowski), Orłowski (86' Sworski), A.Bieńkowski, Iwase (86' Zimny) - Majchrzak (66' Osmański), Koryto (70' Wiśniewski), Kustra, Dąbrowski, O.Bieńkowski (80' Dubiel) - Kowalczyk

W najbliższej kolejce zmierzyły się na wyjeździe z drużyną Wkry Żuromin. Spotkanie zaplanowano na sobotę 2 kwietnia o godzinie 16:00.
Kolejka 20 26-03-2022 00:00 MKS Przasnysz 2 : 1 LKS Świt Staroźreby
26-03-2022 00:00 Hutnik Warszawa 3 : 2 Escola Varsovia
26-03-2022 00:00 MKS Makowianka Maków Maz. 0 : 2 Narew 1962 Ostrołęka
26-03-2022 00:00 AP Marcovia Marki 1 : 1 Wisła II Płock S.A.

Najbliższy mecz 03.04.2022 AP Waleczni Olszewo-Borki godzina 11:00
2 Kolejka 26-03-2022 00:00 AP Brychczy U-14 6 : 1 AP Waleczni Olszewo-Borki U-14
26-03-2022 00:00 UKS Varsovia U-14 - : - PWKS Huragan Wołomin U-14
26-03-2022 00:00 Młode Orły Nad. Pułtusk U-14 7 : 4 Białe Orły U-14
27-03-2022 10:00 Stoczniowiec Płock U-14 2 : 2 PAF Płońsk U-14