Strefa klubowa

Najnowsze informacje

Stoczniowiec Płock - Narew Ostrołęka 1:2

260503588 4687099808002916 1084929284195606082 n
Na zakończenie rundy jesiennej forbet IV Ligi przegrywamy z sąsiadującą z nami w tabeli drużyną z Ostrołęki. Goście swoje bramki zdobyli w pierwszej połowie gry. Nasza drużyna poderwała się do ataków w drugiej odsłonie spotkania.


Efektem tego była bramka kontaktowa zdobyta przez Artura Ignaczewskiego w 70 minucie gry. Świetną okazają do wyrównania wyniku było uderzenie głową w ostatniej minucie doliczonego czasu gry jednak dobrą interwencją popisał się bramkarz przyjezdnych i to goście po końcowym gwizdku cieszyli się z trzech punktów.

Stoczniowiec Płock - Narew Ostrołęka 1:2 (0:2)

Bramka: Ignaczewski 70' (as.Skierkowski)

Skład: Tokarski - Ignaczewski, Orłowski, Nowak, K.Majchrzak - Osmański, Skierkowski, Koryto, Dąbrowski, Dubiel (60' Rutkowski) - Kowalczyk

Nasza drużyna zakończyła rundę jesienną w środku stawki z 25 punktami. Rozgrywki forBET IV Ligi powrócą w weekend 11/12 marca. Wtedy to w pierwszej wiosennej kolejce podejmiemy w roli gospodarza drużynę Huragana Wołomin.

Partnerzy

Patroni medialni

  • Tygodnik Płocki
  • Portal Plock
  • RPL FM
  • PetroNews
domofony
Wszelkie prawa zastrzeżona © 2013 KS Stoczniowiec Płock. Projekt i wykonanie: HEDEA.pl

Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w pamięci Twojego urządzenia. Zobacz szczegółowe informacje jak zarządzać plikami cookies przy użyciu swojej przeglądarki internetowej. Polityka plików cookies.

pliki cookies z tej strony.