Strefa klubowa

Najnowsze informacje

KS CK Troszyn 4:5 Stoczniowiec Płock

257886558 4660840113962219 751750592280422814 n
Liczne problemy kadrowe spowodowały, że na mecz z KS CK Troszyn pojechaliśmy zaledwie w trzynastu, a co więcej już po 20. minutach przegrywaliśmy 0:4...

Pomimo tego nie poddaliśmy się i na przerwę schodziliśmy przegrywając "tylko" 2:4. W drugiej połowie zdobyliśmy kolejne trzy bramki, a naszą wygraną w 90. minucie przypieczętował Kamil Dąbrowski, który tym samym skompletował hat-tricka. Dwa pozostałe gole dołożył Przemysław Jakub Kowalczyk i dzięki temu do Płocka wracamy z bezcennymi 3 punktami!

Skład: Tokarski - Zimny, Orłowski, Nowak, K.Majchrzak - P.Majchrzak, Skierkowski, Koryto, Dąbrowski, Dubiel (80' Rutkowski) - Kowalczyk

Ostatnie spotkanie rundy jesiennej rozegramy na naszym boisku z zajmującą dziewiątą pozycję w ligowej tabeli Narwią 1962 Ostrołęką. Początek meczu zaplanowano na niedzielę 14 listopada o godzinie 14:00.
13-11-2021 00:00 Wisła II Płock S.A. 4 : 1 KS Drukarz Warszawa
13-11-2021 00:00 MLKS Żbik Nasielsk 5 : 1 MKS Makowianka Maków Maz.
13-11-2021 14:00 KS CK Troszyn 4 : 5 Stoczniowiec Płock

I Liga Wojewódzka B1 Trampkarz U17
MUKS Unia WarszawaStoczniowiec Płock 1:0
14 Kolejka 11-11-2021 11:00 MUKS Unia Warszawa U-17 1 : 0 Stoczniowiec Płock U-17
13-11-2021 00:00 MKS Mławianka Mława U-17 3 : 1 UKS Białe Orły U-17
13-11-2021 00:00 UKS Unia Boryszew U-17 4 : 1 Sparta Jazgarzew U-17

I Liga Wojewódzka C1 Trampkarz U15
PWKS Huragan Wołomin - Stoczniowiec Płock 4:4
14 Kolejka 13-11-2021 00:00 MLKS Żbik Nasielsk U-15 3 : 5 LKS Amator Maszewo U-15
13-11-2021 00:00 KS Drukarz Warszawa U-15 1 : 2 AP Agape Białołęka U-15
13-11-2021 00:00 UKS Talent Warszawa U-15 6 : 1 RKS Mazur Radzymin U-15
13-11-2021 14:00 PWKS Huragan Wołomin U-15 4 : 4 Stoczniowiec Płock U-15