Strefa klubowa

Najnowsze informacje

AP Marcovia Marki - Stoczniowiec Płock 1:0

246598247 4574102225969342 5376180700414039612 nW mocno okrojonym składzie udali się do Marek zawodnicy Stoczniowca na spotkanie XII kolejki forBET IV ligi. W porównaniu z poprzednim spotkaniem ligowym z MKS Przasnysz w meczu przeciwko Marcovii nie mogli wystąpić Skierkowski, Majchrzak, Trzciński, Nowak oraz Koryto. Mimo absencji i przemeblowanego składu Stoczniowiec w sobotnim spotkaniu prezentował się naprawdę dobrze.

Wynik bezbramkowy utrzymywał się, aż do ostatniej minuty regulaminowego czasu gry. Co prawda Marcovia częściej atakowała naszą bramkę, ale tego dnia nasza defensywa była dobrze dysponowana. Wydawało się, że spotkanie zakończy się bezbramkowym remisem, jednak w 90 minucie gry sędzia główny spotkania dopatrzył się faulu Bieńkowskiego na linii szesnastego metra i podyktował rzut karny dla gospodarzy. Skuteczne wykonanie jedenastki i gospodarze objęli prowadzenie. Stoczniowiec ruszył do ataków. W ostatniej minucie doliczonego czasu gry wykonujemy rzut wolny z okolic środka boiska. Dalekie wstrzelenie piłki, Bieńkowski głową zgrywa do Ignaczewskiego, który pakuje piłkę do bramki. Niestety radość naszych zawodników została przerwana przez sędziego bocznego, gdyż zasygnalizował ten pozycję spaloną dogrywającego Bieńkowskiego. Tym samym po zagraniu naprawdę niezłego spotkania pomimo braków kadrowych wracamy z Marek bez punktów. Martwią również kolejne problemy zdrowotne naszych zawodników po meczu z Marcovią.

AP Marcovia Marki - Stoczniowiec Płock 1:0 (0:0)

Skład: Tokarski - P.Majchrzak, Orłowski, Bieńkowski, Ignaczewski - Osmański, Kowalczyk, Kustra, Dąbrowski, Dubiel (53' Zimny) - Rutkowski (75' Policiewicz)

W najbliższą sobotę o godzinie 15:00 podejmiemy na własnym boisku drużynę Żbika Nasielsk.
Kolejka 12 16-10-2021 00:00 LKS Świt Staroźreby 0 : 0 MKS Mławianka Mława
16-10-2021 00:00 MKS Przasnysz 1 : 1 Hutnik Warszawa
16-10-2021 00:00 Narew 1962 Ostrołęka 1 : 1 PWKS Huragan Wołomin
16-10-2021 00:00 KS Sokół Serock 4 : 0 KS Drukarz Warszawa
16-10-2021 00:00 MLKS Żbik Nasielsk 1 : 3 MUKS Unia Warszawa
16-10-2021 00:00 Wisła II Płock S.A. 2 : 1 MKS Wkra Żuromin
16-10-2021 00:00 MKS Ząbkovia Ząbki 6 : 0 MKS Makowianka Maków Maz.

Najbliższy mecz 24.10.2021 UKS Talent Warszawa godzina 13:00
10 Kolejka 16-10-2021 00:00 UKS Talent Warszawa U-15 - : - PWKS Huragan Wołomin U-15
16-10-2021 00:00 KS Drukarz Warszawa U-15 3 : 0 MLKS Żbik Nasielsk U-15
16-10-2021 00:00 AP Agape Białołęka U-15 2 : 0 RKS Mazur Radzymin U-15
17-10-2021 13:00 Stoczniowiec Płock U-15 4 : 2 LKS Amator Maszewo U-15