Strefa klubowa

Najnowsze informacje

Stoczniowiec Płock - MKS Przasnysz 5:1

245323244 4551520441560854 1113683395854552929 n
To było piękne popołudnie dla wszystkich sympatyków naszego klubu. Po wyrównanej pierwszej połowie i bardzo dobrej grze w drugiej części spotkania pokonaliśmy wysoko drużynę z Przasnysza. Pierwsza połowa była wyrównana, początek meczu to optyczna przewaga przyjezdnych, którzy częściej gościli na naszej połowie. Oprócz bramki Dąbrowskiego otwierającej wynik spotkania w tej części gry należy jeszcze wspomnieć o mocnym uderzeniu Bieńkowskiego, którego uderzenie na rzut rożny sparował bramkarz gości, a także dwukrotne uderzenia zawodników z Przasnysza, które obiły poprzeczkę Tokarskiego.

Druga odsłona to chyba najlepsze 45 minut naszego zespołu w tym sezonie. Dobra gra przypieczętowana kolejnymi bramkami, które podłamały przyjezdnych. Gości stać było już tylko na honorowe trafienie w końcowych fragmentach spotkania.

Stoczniowiec Płock - MKS Przasnysz 5:1 (1:0)

Bramki:
Dąbrowski 30' i 76'
K.Majchrzak 58'
Osmański 74'
Dubiel 80'

Skład: Tokarski (84' Wieczorkowski) - Ignaczewski, Bieńkowski, Nowak, K.Majchrzak - Osmański (76' Dubiel), Skierkowski (84' Policiewicz), Kustra (65' Koryto), Dąbrowski, Trzciński (80' Zimny) - Kowalczyk (74' Rutkowski)

Następne spotkanie ligowe zagramy w najbliższą sobotę. Na wyjeździe w Markach zmierzymy się z miejscową Marcovią. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 14:00.
Kolejka 11 09-10-2021 00:00 MKS Mławianka Mława 1 : 0 Wisła II Płock S.A.
09-10-2021 00:00 KS Drukarz Warszawa 0 : 1 MKS Makowianka Maków Maz.

Najbliższy mecz 17.10.2021 LKS Amator Maszewo Wołomin godzina 13:00
9 Kolejka 09-10-2021 00:00 MLKS Żbik Nasielsk U-15 1 : 6 AP Agape Białołęka U-15
09-10-2021 00:00 PWKS Huragan Wołomin U-15 3 : 2 KS Drukarz Warszawa U-15
09-10-2021 00:00 LKS Amator Maszewo U-15 1 : 7 UKS Talent Warszawa U-15
10-10-2021 11:00 RKS Mazur Radzymin U-15 3 : 1 Stoczniowiec Płock U-15